Grafická analýza
Seznam publikovaných grafů
Informace o autorovi
Petr Vorlíček
Kontakt:

Potenciální raketa

Vorlíček Petr
Publikováno: 20.2.2012 | Poslední aktualizace: 20.2.2012 15:39
Pro zasvěcené bych rád zveřejnil tip na akcii, která se možná nachází v optimální pozici pro krátkodobý obchod. Soustředil jsem se při výběru potenciální rakety výhradně na biotechnologie, neboť zde dává sledování vnitřní akumulace tradery největší smysl - oni vědí o úspěšnosti vývoje či schválení patentů týdny či měsíce předem, přičemž u biotechnologických smallcaps cena firmy stojí a padá s těmito informacemi.
Jedná se o biotechnologickou společnost HEB, která již začátkem prosince začala vykazovat známky akumulace, tato akumulace v lednu vyústila v růst o více než 100% během několika málo dní po tom, co titul překonal hranice nejdříve MA 100, následně i MA 200. Objemy při růstu byly obrovské. Následovala korekce, při které titul dosednul zpět na MA 200 na úrovni 0,32 USD. Formace s podporou vypadá téměř ideálně, likvidita není nijak nebezpečná, jestli tedy pokoušet štěstí s takhle malou ztrátovou společností, tak právě nyní.
Kompletní verzi příspěvku mohou vidět pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se pod svým účtem nebo si vytvořte nový účet.